Liity jäseneksi

Suomi-Venäjä-Seura kokoaa yhteen monenlaisia Venäjästä kiinnostuneita ihmisiä

Suomi-Venäjä-Seura kokoaa yhteen monenlaisia ihmisiä - mm. kielen opiskelijoita, venäläiseen kulttuuriin ihastuneita, työssään Venäjän kanssa tekemisissä olevia ja suomalais-ugrilaisuudesta kiinnostuneita – ihan keitä vain! Haluamme edistää ihmisten välistä suoraa kanssakäymistä ja tehdä myös Suomea tunnetuksi Venäjällä.
Toimiva kansalaisjärjestö muodostuu ihmisistä. Tule mukaan Suomi-Venäjä-Seuran toimintaan ja kerro, millaisista asioista juuri Sinä olet kiinnostunut. Meitä on moneksi!

 

 

 

VUONNA 2018

JÄSENILLE POSTITETAAN UUSI JÄSENKORTTI 2017-2018 MAGNEETTIJUOVAN KOODAUSVIRHEESTÄ JOHTUEN JÄSENMAKSUPANKKISIIRRON MUKANA !!!

 

 

 

Liity jäseneksi nyt!

Jäseneksi liityt kätevimmin sähköisellä lomakkeella. Liityttyäsi saat jäsenkortin, joka tällä kertaa esittää kirjailija Maksim Gorkia. Gorkilla oli vahvat yhteydet Suomeen ja mm. Akseli Gallen-Kallelaan. Lue lisää aiheesta!

Jäsenkortilla saat lukuisia jäsenetuja, joista on iloa. Tutustu jäsenetuihimme!

Toivotamme sinut tervetulleeksi hyvään seuraan!